עבודה מהבית

כשחושבים לאן מתגלגל העולם, אנו עלולים לאבד את הצפון. כמות הגאדגטים והרעיונות החדשים שמתפתחים תוך שניות גורמים לנו להבין שהעולם לא עוצר מלכת ואם לא נעשה משהו בנידון כדי לעמוד בקצב, ניגרר מאחורי כולם. עידן האינטרנט מוביל את התחום הזה לכן נשמח להתייחס אליו כעוד כלי לרווח היומי של כל אחד ואחד מאיתנו, כמובן אחרי שיודעים איך לעשות את זה נכון אך בעיקר בטוח. חכמים מאיתנו אמרו - תעבוד קשה, תקצור את הפירות. אולם הבעיה היחידה היא שהמשפט הזה לא רלוונטי כל כך לדור שלנו. העבודה של היום היא עבודה מהבית, עבודה בה אין בוס צועק או אותם פנים מעצבנות של אנשים איתם אתם עובדים שנים ברציפות. לעבודה זו אי אפשר לאחר או להתעורר מאוחר מדי. העבודה הזו היא בשבילכם, אנשים הדוגלים במשפט: כמה טוב לא לעשות כלום ואחרי זה קצת לנוח.


אתר ישראלי ושמו פלאוורה יוצא בתקדים ייחודי במינו – אתר משחקים שדרכו המשתמשים מרוויחים כסף! צוות פלאוורה הגיע למסקנה שבעקבות החשש למרמה, אנשים שרוצים להרוויח כסף באינטרנט מפחדים לעשות כן וזאת כי אומרים שכספם ייעלם להם בדרך זו או אחרת. אתר פלאוורה, המגנה רמאות שכזו, פועל לטובת המשתמשים הישרים ומפעיל גם אתר וגם דף מעריצים בפייסבוק.

באתר עצמו משחקים במשחקים וזוכים בנקודות שמומרות בסוף חודש לכסף, באתר המעריצים עונים על חידות ומשתתפים באתגרים שונים המעודכנים על בסיס יומי ומרוויחים נקודות נוספות לאתר. הירשמות לאתר לא דורשת שום אמצעי תשלום, רק שם ומייל דרכו ישמרו עמכם על קשר. האתר מפעיל גם אפשרויות VIP אשר מקנות לאנשים אפשרויות לרווח אלטרנטיבי – משחקים רק לחברי מועדון. רווחי האתר מופני בצורה ישירה לכיסו של המשתמש, לכן רצוי מאוד להביא עמכם חברים אשר נכונים ומוכנים להשקיע מזמנם בכדי להגיע להישגים במשחקים. פלאוורה מאמינים בשיתופיות, לכן על כל חבר שמשתמש מביא, זוכה לבונוס נאה.  אתם מוזמנים להכנס לאתר ולראות הוכחות תשלום של אנשים אשר זכו בכסף או בפרס.

ייחודיותם של אנשים הזוכים בנקודות מתבטאת בזמן אותו הם משקיעים במשחקים, ברצון להגיע כמה שיותר גבוה – בדומה לטיפוס הישראלי - קהל היעד אליו פונה האתר. העקרון של האתר הינו לאפשר לשחקנים רווח פשוט וקל מבלי לעבוד קשה מדי. אז למה אתם מחכים? אתר זה מאפשר לכם לזכות בכסף קל בדיוק כמו שרציתם! המון בהצלחה!