משחקי דפדפן

משחקים מהסוג הזה הינם אלה המשוחקים דרך הדפדפן שלכם בין אם זה Internet Explorer- הכי פשוט אך הכי נפוץ, Chrome, Opera, ,Firefox וכו. המשחקים הללו פועלים בדרך כלל על בסיס פלאש, להבדיל ממשחקי מחשב, ולפי כך גם איכותם הם לא מפורסמים, אך נא לא לזלזל במשחקים הללו – כיום קיימים משחקי פלאש פשוטים למדי דרכם אנשים מרוויחים כמויות של כסף.

רוב משחקי הדפדפן עובדים על עדכונים שותפים והזמן האמיתי, לדוגמא: אם במשחק מסוים מקבלים מטבע אחד כל יום (24 שעות), לא ניתן לקבל מטבע נוסף אלא רק אחרי 24 שעות עגולות זמן אמיתי.  משחקי הדפדפן מאוד מפורסמים בקרב ילדים אך כמו כן המבוגרים מעוניינים מאוד במשחקים הללו, לאור הפתעתנו הרבה. מסבר כי משחקי הפלאש מושכים אנשים מכל הגילאים בעקבות פשטות העניין, כלומר לאור ידידותיות למשתמש ואינן מצריכים התעסקות יתרה פרט למספר לחיצות בודדות. אנשים רבים יבחרו להעביר את הזמן במשחק פשוט והלא חופר ואף יהנו יותר מאשר אחר, שיצטרך להפעיל את הראש ולעיתים גם את שתי הידיים ולרצות את החשק השווה – הנאה מירבית במינימום השקעה.

משחקי הדפדפן נוטים להיוות כל כך פשוטים, וזאת על מנת לא לשעבד את השרתים של האינטרנט אליהם כך שיוכלו לזרום ולהכיל את הכמות האדירה של המשתמשים שגילו כי המשחק מהנה מאוד. ניתן לראות את התפלגות המינים בצורה הבאה – כל משחקי הדפדפן המתעסקים בירי פעולה ואקשן –מעסיקים את המין הזכר, עם זאת כל משחקי הדפדפן שקשורים לאפיה, תפירה ומשחקי שעשועים – נלקחו ע ידי המין היפה. ההתפלגות הינה טבעית לחלוטין עם זאת לפעמים יש זליגה לכאן ולכאן בהתאמה.

משחקי דפדפן, ומשחקים באינטרנט בפרט מהווים לעיתים גם מקור להכנסה יפה בקרב אנשים שהבינו את דרכי העולם. במילים אחרות, כסף קל וכסף בדרכים קצרות יגיע מהשראה ורעיון גאוני שלא יצרוך יותר מדי מאמץ.  ישבו חכמים וחשבו – למה לא להשתמש במשחקים כמקור להכנסה, תוך כדי הנאה? כדוגמא אחרת לאותו עניין ניתן לקחת את רעיון הלבטים של אנשים שעתה החליטו ללכת ללמוד: מצד אחד רוצים לבחור ללמוד למקצוע ממנו ירוויחו מלא כסף, מצד שני רוצים מקצוע שבאמת יעניין אותם ויתלהבו מללמוד אותו. הרעיון הגאוני שצץ כאמור הוא לשלב בין שני הדברים.

לא קשה לזהות משחק דפדפן או פלאש, כל עוד הוא מלווה בצבעים המושכים לעין, חלונות קופצים ועוד. בעודנו משחקים את המשחקים הפשוטים עם הנצחונות הלא קשים להשגה, מוחנו מקבל זאת בתור הצלחה נפשית ופיזית ומשרה על גופנו הנאה מירבית. לצורך העניין, ניצחון בסוליטר, כמה שהוא טריוויאלי בעיני רבים, ירצה אותנו מאוד ויירשם אצלנו בראש כעוד נצחון שלנו בחיים. מחקרים הוכיחו כי הנצחונות הקטנים הללו משפרים מאוד את האני הפנימי שלנו, את ההרגשה הכללית של בני האדם לגבי הסביבה ועצמם כפרט. כיום, ניתן לראות גם במשחקי דפדפן ופלאש טרפייה לשלמות הנפש במכונים מיוחדים, אשר גילו את התופעה ולומדים על השפעותיה.