להרוויח כסף מהאינטרנט

עידן האינטרנט והתפתחות המדיה המודרנית משפיעים על הצורך והשימוש במחשבים והרשתות החברתיות כאופן לרווח, עבודה מהבית. מבחינה סטטיסטית, עבודת כפיים אינה עומדת בראש סדר העדיפויות בראשם של הנוער המודרני, וכיוצא מן הנטייה האנושית לעצלנות ניתן לראות נסיונות רבים של מתבגרים שלא מוכנים לעבוד קשה כמו הוריהם המחנכים בטענה כי זמנם עבר ואין להם ידע לגבי הדור של היום. הכוונה היא לממציאי היזמים השולטים כרגע בעולם כולו כגון: פייסבוק, מייקרסופט, אפל וכו', מהם נוטים רבים לקחת דוגמא במחשבה כי חלקם אפילו לא סיימו לימודים וסוגרים חודשי רווחים של מילארדי דולרים. אם נפנה רגע להיסטוריה, נגלה גם כי אלברט איינשטיין, הוגא תורת היחסות, לא היה תלמיד מבריק במיוחד, אך עם השקפות עולמו ושגעונותיו הרבים ניתן לראות היום את כל העולם שנשען על רעיונותיו ומורים המצטטים את מאמריו.

הקהל המתיימר להרוויח כסף מהיר וקל חייב להיות בטוח כי לא צריך להיות מיוחד כדי להצליח - אף אחד לא הגיע מכוכב אחר, אולם חייבים לעשות משהו יוצא מן הכלל כדי להרוויח בצורה יוצאת מן הכלל – הרבה לעומת קצת של הרוב, ומכאן אנו מגיעים לדוגמאות של אמצעי רווחים שונים הניתנים למימוש, כל אחד בדרכו שלו.

לפני הכל, חובה על המשתמש להבין כי אין בדרך כלל אתר או חברה שלא רוצה להצליח. חלק גדול מאוד להצלחה מונח על כתפיהם של המשתמשים כמו כן גם על כיסם. אין בן אדם שלא נתקל באחת מנסיונות המאיימות לכאורה לדעתו על כיסו בבקשה להשקיע עכשיו במשהו שהוא לא בהכרח מאמין ואו בבקשה אחרת של מספרי האשראי שלו וכדומה. רק מהפחד אין שום סיכוי שאותו משתמש יחזור לאותה כתובת, או להיפך – מרוב בורות וחוסר הבנה יהיה קרבן לגניבה וכדומה. הסיכונים גדולים מאוד כשעובדים באינטרנט, אך רק אם לא יודעים איך לעבוד נכון או במקום הנכון.

לאחרונה נפתח אתר פלאוורה, אתר משחקים שמאפשר לכם להרוויח כסף קל, בהשקעת זמן להנאתכם בלבד (אין מאמץ פיזי מיותר), במילים אחרות - עבודה מהבית או מכל מקום אחר עם מחשב ואינטרנט, בה אתם מרוויחים כסף על ניצחונות במשחקים. ההשקעה היחידה היא הזמן, אין שום השקעה של כסף מצד המשתמשים. אתר ספציפי זה נשען על הצלחתו שלו, כלומר כגודל הצלחתו כך גודל הצלחת המשתמשים ורווחם בהתאמה. האתר ניזון מפעילות בו, ככל שיש יותר משתמשים רשומים שמשחקים, חברים שמביאים חברים – כך האתר מרוויח יותר שבצורה ליניארית עובר לכיסם של המשתמשים עצמם. לכאורה, דו קיום מסוגו לא נראה יותר בישראל, מה שכדאי מאוד לזכור.


בטוח שלא פעם ולא פעמיים שמצאתם עצמכם גולשים באינטרנט, ונכנסים לאתרי משחקים פשוטים לצורך הנאה אך עם זאת הרגשתם בזבוז זמן כי לא יצא לכם מזה שום דבר. אתר ייחודי כמו פלאוורה נותן להשקעתכם משמעות של כסף אמיתי, הרגשה של סיפוק מאין כמוהה אחרי שקיבלתם את מה שהשקעתם לכבודו. חיפשתם דרך להרוויח כסף קל ומהיר ללא השקעה מצד כיסכם? הצטרפו והביאו חברים לאתר פלאוורה, כי בסופו של דבר האינטרס שלנו משותף – כסף!