המדריך לחבר מביא חבר

אתר פלאוורה מציע מגוון משחקים ותחרויות-באתר ודף המעריצים שלו- על מנת לזכות אתכם בנקודות ההופכות לכסף אמיתי בסוף כל חודש. אתם משחקים ועונים על חידות ושאלות, משתתפים בתחרויות מזדמנות וזוכים, אך היכן טמון הפוטנציאל האמיתי? בחברים. למה? תכף תראו...

כאמור, האתר מרוויח את כספו מהגולשים בו, כלומר – ככל שישנם יותר גולשים באתר, תנועה בו וחזרה אליו – כך יותר כסף  הופך להיות זמין לחלוקה בסוף כל חודש. במאמרים שונים על האתר מוזכר כי תנועת הכסף הינה ליניארית לחלוטין – מה שמרוויח האתר עובר לשחקנים שבו. האינטרס המשותף גם של צוות פלאוורה וגם של שחקני האתר הוא להגדיל את סכום החלוקה בסוף חודש. עבודת צוות משותפת תיצור מצב של יד רוחצת יד, האתר ירוויח יותר וכך גם המשתמשים לפני הנאמר מעלה. איפה החלק שלכם בעניין?
חבר מביא חבר, צירוף מילים חסר תקדים המקנה לשחקנים הזדמנות נוספת עם פוטנציאל בלתי מוגבל. אם אתם לא טובים בפתרון חידות או במשחקים היומיים, אך בכל זאת רוצים להגדיל את הרווח החודשי, או שאתם בכלל שפיצים ולא מתפשרים על מה שכבר קיבלתם ורוצים להרוויח עוד – אופצית החבר מביא חבר היא התשובה בשבילכם. על פי חוקי האתר, כל מי שמביא חברים פעילים לאתר , מזכה את עצמו בנקודות השוות לכאורה לנקודות של הזוכה במקום הראשון במשחק היומי (50). היתרון בכך הוא, שאין לכם תחרות! לא כמו במשחק,  אתם לא מוגבלים בשום צורה שהיא ויכולים להזמין חברים ללא הפסקה, לא חיים עם אצבע על הדופק שמישהו יעקוף אתכם וכל הזמן שהשקעתם על מנת להשיג את הנקודות- הולך לפח. כל חבר שתזמינו ויזמין חברים משלו יקבל כמו כן נקודות שיהפכו אותו לפעיל אפילו מבלי לשחק במשחקים עצמם. 

 יותר אנשים נכנסים וגולשים באתר ---> הרבה יותר כסף מתחלק בין משתמשים זכאים!     

אז איך עושים את זה? הסבר פשוט נמצא באתר אך במידה ופיספסתם:
1. נכנסים לפלאוורה דרך שם המשתמש שלכם.
2. נכנסים לקטגוריה: חבר מביא חבר.
3. מעתיקים את הקישור להזמנת חברים שולחים אותו לחברים, מפרסמים בפורום או בלוג. 
(לכל משתמש באתר קישור משלו להזמנת חברים לדוגמא: http://www.palavra.co.il/?idPartner=X).
4. החברים נרשמים לאתר דרך הקישור שלכם, הופכים להיות פעילים ומזכים אתכם בנקודות.

איפה כדאי לפרסם?
1.פרסום בפורומים חברתיים, מאפשר חשיפה של כמות בלתי מוגבלת של אנשים לפרסומכם.
* אל תהפכו את הפרסום לספאם (הודעות זבל), הישארו כפופים לחוקים של האתר (עדיף לפתוח אשכול ובו מדריך איך להכנס ללינק שלכם ולהרשם דרכו). טיפ חכם: ניתן להשתמש בבאנרים שמציע האתר בתור חתימה של המשתמש שלכם בפורום. כך תוכלו למשוך תשומת לב בצורה יעילה יותר.
2. פרסום בבלוגים, מאפשר חשיפה לאנשים שיותר בראש שלכם, כלומר חברים. במצבים הללו ניתן פשוט לפרסם  את הלינק מבלי להתחשב בחוקים כלשהם, בסופו של דבר – הבלוג שלכם, הפינה שלכם.
 
הביאו המון חברים ותזכו לתמורה ללא גבולות!